Mechanik Białystok

W naszej firmie Auto Polzbyt Sp.z o.o. zatrudniamy doświadczonych mechaników, którzy z dokładnością przeprowadzA wszelkie czynności związane z właściwą naprawą.

Prowadzimy działalność sukcesywnie od 2006 roku inwestując w rozwój naszej firmy. Rozpoczęliśmy od sprzedaży części zamiennych, co nadal kontynuujemy, ponadto uruchomiliśmy Stację Kontroli Pojazdów oraz profesjonalny warsztat samochodowy. Nasi mechanicy są w stanie w sprawny sposób wyeliminować problem z autem dodatkowo dokładnie sprawdzając stan techniczny.

Świadczymy również specjalistyczne usługi takie, jak naprawa automatycznych skrzyń biegów czy też obsługa samochodów flotowych. Mechanik odpowiedzialny za wszelkie działania mające przywrócić sprawność Państwa pojazdów chętnie udziela wyczerpujących informacji zawsze kiedy zachodzi taka konieczność ze strony zainteresowanego Klienta. W naszej pracy zawsze skupiamy się na właściwym rozstrzygnięciu problemów z pojazdami. Pragniemy podkreślić, że mechanicy dysponują umiejętnościami oraz wiedzą, które bezpośrednio przekładają się na efekty i zadowolenie Klienta.

Zapraszamy, nasz mechanik zadba o kompleksowy serwis każdego samochodu. Już teraz zarezerwuj dogodny dla siebie termin.

Mechanik Białystok